Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p.č.st.2562/9

Dne 18.2.2021 byla zahájena stavba "Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p.č.st.2562/9". V rámci stavby bude provedeno zateplení obvodových konstrukcí, výměna otvorových výplní rekonstrukce osvětlení a vytápění.Cílem projektu je snížení energetické náročnosti objektu. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost".

 

Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p. č. st. 2562/3

Dne 14.1.2021 byla zahájena stavba "Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p. č. st. 2562/3". V rámci stavby bude provedeno zateplení obvodových konstrukcí, výměna otvorových výplní, rekonstrukce osvětlení a vytápění. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti objektu. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií vrámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

Pronájem nebytových prostor

Nabízíme k pronájmu 129m2 a 190 m2 částečně zařízené kancelářské plochy v novostavbě na Průmyslové ulici v Třebíči s vlastním sociálním zázemím, vchodem, parkovištěm. Plochy jsou ve 2.NP, je možné je používat i společně. Prostory lze rozdělit na několik menších kanceláří či jinak variabilně uzpůsobit. Velice vhodné jako sídlo firmy – v přízemí mají sídlo společnost Oknoland a MIBO.  Bližší informace na tel.774 99 22 99.

 

Sanace svahu silničního tělesa Kamenice 2016

Největší akce roku 2016 spočívala v celkové rekonstrukci spojovací komunikace v obci Kamenice v délce 370 m. Součástí bylo vybudování opěrné zdi na pilotech k zabránění sesuvu podloží, kamenné opevnění svahu, drenáž, nové odvodnění kamennými žlaby, vtokové šachty, kamenné spádiště do potoka,propustek pod silnicí, odtokové žlaby, 2x vývařiště, svodidla  a napojení na komunikace s živičným povrchem.

 

Demolice a nová stavba kočárovny zámku Návarov

Dokončení demolice ruiny původní kočárovny, založení  a provedení hrubé stavby nového objektu, který bude dokončen v duchu renesanční podoby přilehlého zámku Návarov na Liberecku.

 

Generální oprava kanalizace Brněnská ulice Náměšť nad Oslavou

Výměna  stávajícího kanalizačního potrubí  podél brněnské ulice od Náměstí Míru  až po řeku Oslavu , včetně křížení s ulicí Lipovou , odkalovacích  nádrží a odlehčovacích komor.

 

Rekonstrukce - Brno Cejl

Brno Cejl - rekonstrukce    Říjen 2013 - červen 2014 kompletní rekonstrukce interiéru a exteriéru nebytových prostor v Brně.

 

Školení pro firmu Pozemstav

Školení Pozemstav Dne 11.4.2014 proběhlo školení pro stavební firmu Pozemstav, které se zúčastnilo 12 zaměstnanců. Přednášelo se mimo jiné o našich stavebních systémech, jejich výhodách a využití ve stavební výstavbě. Na závěr proběhla také praktická ukázka a prohlídka stavby našich nových kancelářských prostor.

 

Školení pro firmu VESAS

Školení VESAS s.r.o.  Ve dnech 27-28.2.2014 proběhlo v prostorách SPŠS školení pro stavební firmu VESAS s.r.o. Prezentaci absolvovalo 28 zaměstnanců. Téma přednášky: Historie, složení a výroba polystyrenu EPS. Polystyrénové konstrukční systémy - stěnový systém Rexpol Rexwall, Pontarolo Climablock, Izopol Maxfix, stropní systém Pontarolo Kaldo, Rexpol Thermorex.

 

Získání dotací Nová zelená úsporám na pasivní stavby ze stavebních systémů Fine Line

Polystyrenové stavební systémy dodávané společností Fine Line jsou vhodné pro stavbu nízkoenergetických a pasivních budov. K tomuto účelu jsou vhodné zejména stavební materiály produktových řad MaxFix, ClimaBlock, RexWall. Také v roce 2014 si lze na výstavbu pasivních budov zažádat o dotace z programu Nová zelená úsporám.

 

 

Dotace Nová zelená úsporám na stavby z polystyrenových konstrukčních systémů FineLine