Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p.č.st.2562/9

Dne 18.2.2021 byla zahájena stavba "Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p.č.st.2562/9". V rámci stavby bude provedeno zateplení obvodových konstrukcí, výměna otvorových výplní rekonstrukce osvětlení a vytápění.Cílem projektu je snížení energetické náročnosti objektu. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost".

 

Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p. č. st. 2562/3

Dne 14.1.2021 byla zahájena stavba "Zlepšení tepelně technických vlastností budovy na parcele p. č. st. 2562/3". V rámci stavby bude provedeno zateplení obvodových konstrukcí, výměna otvorových výplní, rekonstrukce osvětlení a vytápění. Cílem projektu je snížení energetické náročnosti objektu. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií vrámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

Školení pro firmu VESAS

Školení VESAS s.r.o.  Ve dnech 27-28.2.2014 proběhlo v prostorách SPŠS školení pro stavební firmu VESAS s.r.o. Prezentaci absolvovalo 28 zaměstnanců. Téma přednášky: Historie, složení a výroba polystyrenu EPS. Polystyrénové konstrukční systémy - stěnový systém Rexpol Rexwall, Pontarolo Climablock, Izopol Maxfix, stropní systém Pontarolo Kaldo, Rexpol Thermorex.

 

Získání dotací Nová zelená úsporám na pasivní stavby ze stavebních systémů Fine Line

Polystyrenové stavební systémy dodávané společností Fine Line jsou vhodné pro stavbu nízkoenergetických a pasivních budov. K tomuto účelu jsou vhodné zejména stavební materiály produktových řad MaxFix, ClimaBlock, RexWall. Také v roce 2014 si lze na výstavbu pasivních budov zažádat o dotace z programu Nová zelená úsporám.

 

Výstavba penzionu v Třebíči

Práci při výstavbě penzionu v Třebíči výrazně usnadňuje použití profesionálních stavebních strojů. Mezi těmi nechybí jeřáb HS 380 Marilyn, kterého Vám přinášíme v následující fotodokumentaci.

 

Zahradní krby a pizza pece pro letní pohodu!

Čas zahradních párty se blíží! Už máte na zahradě svůj krb? Sháníte pizza pec pro domácí či profesionální použití? Nabízíme vysoce kvalitní produkty italské továrny na pece a krby s tradicí od roku 1959, a to za bezkonkurenční ceny! Neváhejte nás kontaktovat!   Tradiční pečení, praskající oheň, vynikající pizza, maso, chléb a ostatní lahůdky, které připraveny tradičním způsobem uchovávají hodnotu potravin a nepřepalují tuky jako např. elektrické trouby či grily, to vše v sobě skrývají zahradní krby a pece. Když ještě přimyslíte Vaše přátele, letní atmosféru a společné posezení - párty může začít!  

 

Nová webová prezentace - vítejte!

Vítáme Vás na nové webové prezentaci Fine Line Group! Věříme, že zde naleznete všechny potřebné informace a budeme rádi, když se stanete naším fanouškem na Facebooku. Budeme tak stále ve spojení a neunikne Vám žádná novinka, sleva či akce v nabídce naší společnosti! Pokud Vám zde jakákoli informace chybí, přivítáme Vaše připomínky na e-mailu fineline@fineline.cz. 

 

Věžové a samostavěcí jeřáby DALBE za super cenu!

Fine Line se stal výhradním zástupcem italské značky DALBE pro Českou a Slovenskou republiku! Rozšiřujeme tak sortiment o prodej a servis profesionálního stavebních jeřábů. Více informací na stránkách www.jerabycz.cz.

 

Polystyrenové konstrukční systémy pro stavbu nízkoenergetických domů

Revoluce ve stavebnictví! Stavte pasivní nízkoenergetické domy, které šetří Vaše náklady. Fine Line se stal výhradním dodavatelem a prodejcem konstrukčních polystyrenových systémů  Izopol, Pontarolo a Rexpol pro Českou a Slovenskou republiku!  Více informací na stránkách www.polysystem.cz.

 

Mobilní a stacionární betonárky italské značky Officine Piccini

Fine Line se stal výhradním zástupcem italské značky Officine Piccini pro Českou a Slovenskou republiku! Rozšiřujeme tak sortiment o prodej a servis profesionálního  stavebního zařízení pro výrobu betonu. Více informací na stránkách www.betonarkycz.cz.

 

 

Dotace Nová zelená úsporám na stavby z polystyrenových konstrukčních systémů FineLine